čarodějnice 2015

Silva | 10.04.2015

Takže vážení milí sokolové, datum konání letošních čarodějnic je 30.dubna. Doufám, že to bude většině vyhovovat. Bohužel nikdo nezorganizoval nějakou schůzi, na které bychom se všichni domluvili kdo co zařídí a kdo bude na jaké pozici. Neplánujeme nic nového, jen by bylo fajn, kdyby se někdo připojil a pokusil se vymyslet nějaké nové soutěže, ať to trošku obměníme. Máme přislíbené opět penízky od obce na balíčky pro děti. To zařídíme s Mončou, dál vyrobím čarodku, hlásím se na pozici u některé ze soutěží. Nevím, kdo nakoupí občerstvení, ale tentokrát to Přidalovi nebudou, protože sokolské peníze u sebe nemají. Je potřeba, aby se zajistili 2 osoby k opékání špekáčků a ti si k tomu zajistili vše potřebné. Dále pak nejméně 10 lidí k soutěžím. U prodeje asi 4 lidi a 2 u guláše. Ten zatím není domluvený, kdo ho uvaří, pokud máte někdo možnost, tak někoho sežeňte. Já se zeptám Milana. Obec nám zajistí plakáty, dovoz laviček a ozvučení. Jen nevím, kolik laviček mám nechat dovézt. Nerada bych opět, aby mi někdo ze sokolů vyčítal, že jsem jich nechala přivézt moc, protože se musí několikrát přeskládávat. Já jsem toho názoru, že je lepší, když zbudou třeba dvě lavičky neobsazené, než aby chyběly. Bývá většinou docela veliká účast. Obecně se divím, že se dodnes nikdo ze sokolů o tuto akci nezajímal, třeba aspoň o termín, aby si mohl zařídit volno. Napište sem, kdo všechno může přijít a co zařídí. Silva

Přidat nový příspěvek