Re: Re: čarodějnice 2015

Silva | 15.04.2015

To, že se pár lidí domluvilo na 30. dubna u mě neznamená, že to pasuje asi 15 ti lidem, kterých je na to třeba. Potom, když mě zavolají na obec, abychom se domluvili, tak nevím, co jim tam mám říkat, když předtím neproběhne naše schůze. Nevím, v kolik končí ve čtvrtek ten fotbal, ale jsem do šesti v práci, tak můžu až potom. Ten guláš jsem domluvila zase s Milanem od Irči, ale potřebuji na to peníze a mělo by se říct, jestli vepřový nebo hovězí. Hovězí je dost drahé, tak já bych byla pro to vepřové a počet porcí asi 60.Dál se prosím domluvte, kolik lavek mám nechat přivézt. A co se týká těch soutěží, zrušila bych tu s těmi hasiči, protože je to vědomostní hra, která dlouho trvá. Já si udělám třeba znovu tu čarodějnici jak minule, ovšem bez ohně, protože loni strašně foukalo a nebylo to moc bezpečné. Jinak co si pamatuji, tak jsme tam měli ty rybičky, puzzle, skákání na balonech, skákání v pytli, překážková dráha, házení na cíl buď na plechovky, což je ve větru problém, ledaže by se do nich nasypal písek, kopání na bránu, přenášení míčku na raketě, namotávání pavouků a už si asi na nic nevzpomínám. Udělám taky soutěžní kartičky. Tak ve čtvrtek ahoj. Silva
PS: Loni jsem začala soutěže na hřiště chystat hned dopoledne, protože pak už jsem na to neměla čas a to mi bylo vytknuto a proto jsem řekla, že když jsem měla hry na starosti já (ne že je vymýšlím !!!!), tak jsem to chtěla mít nachystané dopředu. Letos dopředu říkám, že si stoupnu k soutěži, kterou si nachystám a to samé ať udělají ostatní, co u soutěží budou.

Přidat nový příspěvek