Vedení TJ Sokol

Diskusní téma: Vedení TJ Sokol

Dubany

Petr | 03.04.2016

Nejlepší hráč

doplněk k valné hromadě

Pavel Karásek | 16.03.2013

Podu by chtěl někdo více informací, vše má k dispozici naše zlatá duše písařka a kronikářka Jana Dostálová.

volby

Pavel Karásek | 16.03.2013

K volbám valné hromady konané dne 08.03. 2013 Vám sděluji, že všichni činovníci z minulého funkčního období byli opětovně zvoleni. Nově byl zvolen předsedou odboru sportu Václav Kovář, kdy má na starost fungování malé kopané. Místo něj do Kulturního odboru byl zvolen Petr Kawij. Byl přijat nový člen jednoty a to pan Vladimír Smička.

členské známky

Pavel Karásek | 14.03.2013

Dovoluji si připomenout i pro ty členy TJ Sokol Dubany kteří nebyli na valné hromadě, že musíte uhradit členské známky v částce 100,-Kč, a to Martinovi Smékalovi. Svoji povinnost splňte v co nejkratší době cca 1 měsíc. S přáním hezkého dne Pavel.

nové stránky

Karásek Pavel | 12.03.2013

Díky Radimovi máme nové stránky. Odkaz VEDENÍ TJ SOKOL bude využíván k informacím z valné hromady, info. o členských známkách apd. Odkaz-KULTURNÍ AKCE je určen pro informace o akcích pořádaných kulturním odborem(Jitka a Petr Kawijovi) zejména pro členy TJ Sokol Dubany. Odkaz-ORGANIZACE AKCÍ bude sloužit na domluvu o akcích které budeme pořádat(čarodejnice, fotbalové turnaje, ples apd.). Další dle názvu. V každém odkazu je možno diskutovat ve fóru a proto jednotlivé odkazy využívejte k dané problematice. Stránky se snažte slodovat pravidelně dovíte se zde důležité informace, končí doba zasílání sms zpráv každému jednotlivě.

Informace z valné hromady konané dne 08.03. 2013 Vám poskytnu v nejbližší době. S přáním hezkého dne Pavel.

Přidat nový příspěvek